Marketing na sociálních sítích

Každý má k sociálním sítím určitý vztah. Někdo je vnímá jako nutné zlo této doby a někdo si bez nich nedokáže svět již představit. Když se zeptáte proč nutné zlo?
Podívejte se kolem sebe, co s námi sociální sítě dělají. Chováme se jako stádo ovcí, cvičené závislé opičky (bez rozdílu věku), které sedí  u telefonů a neustále konzumují obsah z Facebooku a ostatních sítí. Pro generaci náctiletých platí, kdo není na Facebooku či Instagramu jako by neexistoval. Všichni lajkují a sdílí a předhánějí se v počtech fanoušků. Přitom v reálu neznají třeba ani polovinu lidí, které ve své základně mají. Opravdoví přátelé se přeci jednou za čas musí setkat? Toto je pouze model virtuálního přátelství. Je tedy na Vás zda-li o taková přátelství stojíte.

Moje otázka tedy zní, jsme opravdu tak nemožní, že bez sociálních sítí už se neobejdeme?
Zároveň si musím odpovědět – bohužel. Tak teď tedy znáte můj názor na sociální sítě, který je po léta naprosto konzistentní. A jak vnímáte socialní sítě vy ?

Proč tedy píši o sociálních sítích tento článek a proč mám vůbec svůj profil na Facebooku?
Protože jsou tam všichni. A to je také důvod, proč by měli společnosti mít svůj profil na FB a propagovat své produkty a služby pomocí příspěvků, událostí a informovat tak veřejnost o novinkách, úspěších, soutěžích, akcích atd....

Propagace na Facebooku a ostatních sítích Vám však může také uškodit.
Být na Facebooku znamená neustálou komunikaci a přílišná pasivita vypadá jako kdyby vaše společnost nežila a nebyla zajímavá. Na druhé straně přílišná aktivita může také škodit.

Pokud se mě tedy zeptáte zda-li být na sociální síti, řeknu Vám ANO, ale dobře si rozmyslete jakou formou a co na sítích zveřejníte.
Navíc jaká byla původní myšlenka Facebooku? Měl by sloužit ke sdílení osobních a soukromých zážitků. Lidé se chodí na sítě bavit a diskutovat. Primárně tedy nevznikly jako kanál pro obchod a reklamu.

Ještě, že máme ve svém týmu kolegy, kteří mají k Facebooku a sítím nepoměrně kladnější vztah. A tak s potěšením mohu konstatovat, že Vám může naše online marketing agentura poskytnout profesionální péči na nejvyšší úrovni :-)
 

Marketing na Facebooku

Marketing na Instagramu


Propagace na Facebooku

Co pro vás můžeme udělat?
Vytvoření firemní stránky na Facebooku.

Navštivte také naši stránku : SEO- optimalizace webu pro vyhledávače

https://www.high-endrolex.com/44