SPRÁVA PPC KAMPANÍ

 

 

PPC reklama

PPC - Pay per cklick, nebo-li plaťte až za proklik na vaše stránky. PPC reklama je v současné době asi nejpoužívanější forma on-line reklamy. Výhodou PPC kampaně je rychlá realizace, cílenost, flexibilita, výkon, neagresivní forma, efektivita a také možnost řízení nákladů na PPC kampaně. Neplatíte tedy za shlédnutí, nebo-li za to, že se uživateli zobrazí vaše PPC reklama, ale až když bude PPC reklama uživatelem prokliknuta a dostane se na vaše webové stránky. Jeho rozhodnutí můžete ovlivnit především vhodným reklamním sdělením (textem) a volbou správných klíčových slov. Aby Vaše ppc reklama dobře fungovala je třeba se oni starat. Správa PPC kampaní je kontinuelní činnost, kterou vykonává odborně vyškolený PPC specialista.

PPC systémy :

Google Adwords - Google - PPC reklama

Sklik - Seznam - PPC reklama


Správa PPC kampaní od nás:

Naše společnost poskytuje profesionální správu ppc kampaní, která zahrnuje tyto činnosti

  • založení reklamních účtů
  • vytvoření kampaní , reklamních sestav, volbu klíčových slov.
  • vytvoření kreativních reklamních inzerátů se zacílením na konkrétní podstránky s danými produkty
  • nastavení podrobných parametrů reklamy : ceny, regionalizace, skupiny, zařízení, načasování, denní limity, konverze, vylučovací slova atd....
  • pravidelný reporting
  • hodnocení úspěšnosti na základě Google analytics

Plánovač klíčových slov - PPC reklama

Remarketing - PPC reklama


Remarketing a retargeting

Je to forma reklamy, která má oslovit potenciální zákazníky, kteří váš web navštívili přes PPC reklamu a neprovedli objednávku či kontakt. Remarketing (Google) či retargeting (Seznam) a zobrazuje se na webových stránkách, které umožnují zobrazovat Google reklamu, Seznam reklamu, ať už v textové či grafické formě (bannery). Webů, které toto umožňují jsou stovky viz zpravodajské weby, odborné weby, life style, it weby.... Díky této reklamě se můžete dostat např. i na hlavní stránku Seznam.cz. Ještě pokročilejší verzí remarketingu je tzv. Dynamický remarketing, o kterém píšeme více v podstránce online propagace eshopu.

Pokud chcete na internetu vydělávat, je pro Vás PPC reklama jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů jak toho dosáhnout.

Naše online marketing agentura má ve svém týmu odborníky, kteří se správou PPC kampaní zabývají již řadu let.

Ještě jeden tip na závěr : navštivte také naši stránku : SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

 

 

https://www.high-endrolex.com/44